Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У навчальних закладах області цьогоріч виявляли брудну воду та кишкові інфекції

Більшість порушень у школах та садочках вже ліквідували
Працівники Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області перевіряють навчальні заклади області. Моніторингу підлягає, зокрема, бактеріологічні та санітарно-хімічні дослідження  води із джерел водопостачання, питної кип'яченої води, води із кулерів, змиви з посуду, інвентарю, змиви з овочів та фруктів на кишковий ієрсиніоз та псевдотуберкульоз тощо.

За результатами лабораторних досліджень, санепідеміологи встановили невідповідність води джерел водопостачання за бактеріологічними показниками в навчальних закладах Кельменецького, Сторожинецького та Хотинського районів. Зразки води питної кип’яченої не відповідали нормативам у навчальних закладах Сторожинецького та Сокирянського районів.

Із 2 120 відібраних санітарно-гігієнічних змивів з посуду та кухонного інвентарю в 48 випадках (2,3%) контролери встановили їх бактеріальне забруднення. Такі результати реєструвались у навчальних закладах більшості районів області, за виключенням Глибоцького, Путильського, Хотинського та м. Чернівці.

Крім того, в одному з навчальних закладів Путильського району, виявили збудник кишкового ієрсиніозу у сирих овочах.

На адресу керівників навчальних закладів, де виявлялись потенційні ризики впливу на стан здоров'я дітей, санепідеміологічна служба направляла рекомендації щодо покращення умов їхнього навчання та перебування в установах. Також цю інформацію довели до відділі (управлінь) освіти при районних державних адміністраціях та Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

У закладах, де виявляли порушення, проблему намагалися ліквідувати: проводили знезараження джерела водопостачання або дезінфекцію.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж