Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ЧНУ потрапив на п’яту сходинку у рейтингу цитованості наукових статей


Фото: vilingstore.net
Найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Шевченка
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича – на 5 місці рейтингу вузів за показниками Scopus 2016 року, повідомляє освітній портал osvita.ua.

Видавничою службою «УРАН», на замовлення сайту Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських вищих навчальних закладів.
 
Згідно з даними рейтингу, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Шевченка – 73 (72 у попередньому рейтингу), Харківський національний університет ім. Каразіна – 57 (52) та Львівський національний університет ім. Франка – 46, що за рахунок більшої кількості публікацій та цитувань посунув з третьої сходинки Одеський національний університет ім. Мечникова.
П’яту та шосту сходинку посідають Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (44) та НТУУ «Київський політехнічний інститут» (38).
 
Донецький національний медичний університет ім. Горького (37), Дніпропетровський національний університет ім. Гончара (33) та НТУ «Харківський політехнічний інститут» (33) посіли 7,8 та 9 місце рейтингу відповідно.
10-те місце посідає Національний університет «Львівська політехніка», що має 30 пунктів за індексом Гірша.
 
Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.
База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів, 370 книжкових серій та 5,5 млн праць конференцій.
 
Станом на квітень 2016 року до бази даних Scopus включено 128 вищих навчальних закладів України.
У рейтинговій таблиці виші ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.скачать dle 10.5фильмы бесплатно