Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати міськради просять уряд знизити ціни на газ та підвищити мінімальну зарплату

Фото: promin.cv.ua
Вартість газу для населення в опалювальний сезон зросла на 80% Чернівецька міська рада ухвалила низку звернень до уряду. Так, зокрема, народні обранці просять у Кабінету Міністрів знизити ціни на газ та комунальні послуги.
 
У зверненні, проект якого запропонував депутат від «Свободи» Андрій Ілюк, ідеться про те, що незабаром вартість газу для населення в опалювальний сезон зросте на 80%. Тож депутати закликали уряд не звалювати на населення такий непомірний тягар.
Спершу у назві звернення було слово «здирницьке» (малося на увазі здирницьке підвищення тарифів, – ред.). Однак, за пропозицією депутата Віталія Матвієнка із фракції «Самопоміч», його прибрали. 

Крім того, депутати направили Президенту, Верховній  Раді та Кабінету Міністрів України звернення щодо підвищення у 2017 році мінімальної заробітної плати до  розміру не менше 3500 гривень.

Також народні обранці звернулися до Верховної Ради України із ініціативою внесення змін до Господарського та Податкового кодексів. Звертається увага, що є випадки відкриття в Чернівцях суб’єктами господарювання функціональних підрозділів, які не реєструються як відокремлені підрозділи юридичних осіб, проте найманими працівниками яких є чернівчани. Не реєстрація таких підрозділів призводить до того, що кошти від податку на дохід фізичних осіб у відповідній частині надходять не до бюджету Чернівців, а до бюджету територіальної громади за місцем реєстрації юридичної особи. Депутати пропонують внести зміни до статті 64 Господарського кодексу України, зобов’язавши такі підрозділи реєструватися на території тієї територіальної громади, де вони розташовуються.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж