Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчан запрошують обговорити майбутнє парку Шиллера

Фото: promin.cv.ua
Захід відбудеться в рамках проекту «Концептуальний парк» Дізнатися про цікаві ідеї розвитку та громадського використання зелених зон Києва та Праги, подискутувати про майбутнє парку ім. Шиллера у Чернівцях запрошують зацікавлених чернівчан 27 травня у наукову бібліотеку Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, повідомляє прес-служба міської ради.
 
Менеджер культури, медіа-координатор агенції «АртПоле» Тетяна Манзюк презентує чернівчанам лендартову програму фестивалю «АртПоле. Звуки/дії в просторі» і SUM of SUN, які присвячені зеленим зонам Києва і Праги.
 
Після лекції відбудеться публічне обговорення майбутнього розвитку парку ім. Шиллера, під час якого представники влади та громадськості зможуть створити спільне стратегічне бачення майбутнього цього історичного парку Чернівців.
 
Захід відбудеться в рамках проекту «Концептуальний парк» програми «Активні громадяни» від Британської Ради спільно з культурною ініціативою «Dzestra» та ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» за участі міської влади.
Початок обговорення о 17.00. Контактна особа – Галина Маслак, тел.0992612820скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж