Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Промінь надії» у Чернівцях зібрав 14 дітей з Донбасу та Криму

Фото: прес-служба Чернівецької обласної ради
Святковий захід підтримав очільник Чернівецької облради
У Чернівцях відбувся IX благодійний фестиваль дитячої творчості і талантів «Промінь надії». Він пройшов у Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка 22 травня.

Захід відбувся з ініціативи міського жіночого клубу «Успішна чернівчанка» за підтримки Чернівецької обласної ради (в рамках проекту ЄС «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб в Чернівецькій області») та Чернівецької міської ради. Підтримав його і керівник Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.
 
Цьогоріч участь у фестивалі взяли 14 дітей з родин вимушених переселенців з АР Крим та східних областей України, для яких Буковина стала другим домом.

«Важко залишитися байдужим, коли допомоги потребують юні громадяни України, яких ворог позбавив можливості жити у рідних містах і селах, говорити українською мовою, вільно висловлювати свої думки. Дякую організаторам цього чудового заходу за турботу про маленьких українців, яких жорстока реальність змусила покинути рідні домівки на Сході та Півдні нашої країни», – заявив Іван Мунтян, а відтак вручив маленьким переселенцям подарунки.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: прес-служба Чернівецької обласної ради

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж