Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Військовий шпиталь отримає від Франції гуманітарну допомогу

Гуманітарку з-за кордону військові медики отримають післязавтра, 26 травня
26 травня об 11.00 у Чернівецькому військовому госпіталі передадуть благодійний гуманітарний вантаж із Франції. Про це у соцмережі Фейсбук повідомила волонтер Любов Василик. Лікарська установа отримає 20 багатофункціональних ліжок вартістю біля 2 000 євро кожне, а також операційні лампи. Допомогу військовим медикам надасть Благодійний фонд «Міжнародна Асоціація підтримки України».

Завдяки фонду уже понад 100 медичних закладів України отримали гуманітарну допомогу: обладнання та засоби для лікування та реабілітації поранених в зоні АТО. Торік «Міжнародна Асоціація підтримки України» допомогла створити Центр психологічної реабілітації воїнів АТО у Чернівецькій психлікарні.

Довідка:
Діяльність благодійного Фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» почалася з медичного Майдану. Голова фонду Ольга Чуйко-Дурбак організувала функціонування асоціації у п’яти країнах світу: Німеччині, Франції, Австрії, Словаччині та США. Асоціація відправила на безкоштовне лікування понад сотню постраждалих "майданівців” і військовослужбовців із зони АТО до провідних клінік Франції, Австрії та Німеччини. МАПУ постійно забезпечує постраждалих гуманітарною допомогою, медичним обладнанням, засобами медичного призначення, медикаментами.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж