Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Катерина Міхаліцина привезе до Чернівців «Щасливих драконів»


Письменниця зустрінеться із чернівецькими дітлахами і їхніми родинами 1 червня
У середу, 1 червня, о 18:00 у Чернівцях у «Львівських пляцках» (вул. Ольги Кобилянської, 25) всі, і дорослі і малі, зможуть познайомитися з чудовою письменницю, перекладачкою, заступником головного редактора «Видавництва Старого Лева» Катериною Міхаліциною. Катерина розповість про те, як творяться книги та відкриє секрет щастя. Вхід вільний.

«Дракони бувають різні, - переконана Катерина Міхаліцина. - Є задерикуваті і страшні а є, приміром, кумедні і з купою дітей, імена яких нагадують скоромовки-язиколомки. Це історія - саме про таких... А ще про те, що кожен день нашого життя може бути хоч трошки казковим».
Книжка «Про драконів і щастя» принесе малюкам та їхнім батькам багато радості – вона інтерактивна, деякі деталі треба додумати та домалювати самостійно. Цю історію про кумедних і милих драконів письменниця створювала разом зі своїми дітьми. Дракони в ній живуть, веселяться, закохуються, вони просто собі щасливі. І той, хто зазирне в книжку, неодмінно їм усміхнеться. 

Катерина Міхаліцина авторка дитячих книжок, що вийшли у «Видавництві Старого Лева» - «Про драконів і щастя» (ілюстрації – Наталка Гайда), «Хто росте у парку» (ілюстрації – Оксана Була), «Бабусина господа» (ілюстрації – Наталка Гайда), «Лугова лічилка» (ілюстрації – Мар’яна Петрів). А також книжки поезії – «Тінь у дзеркалі».скачать dle 10.5фильмы бесплатно