Фото: Прес-служби обласної ради
Голова Чернівецької обласної ради взяв участь у «Полонинській ватрі»
Участь у церемонії відкриття свята
буковинських вівчарів «Полонинська ватра» взяв голова Чернівецької обласної
ради Іван Мунтян. Традиційний етнофестиваль відбувся 29 травня, зібравши
декілька тисяч буковинців та гостей краю у гірському селищі Путила, повідомляє прес-служба
обласної ради.
![Іван Мунтян побажав вівчарям у Путилі гарного літування Іван Мунтян побажав вівчарям у Путилі гарного літування](/uploads/posts/2016-05/medium/1464613235_na-polonynu-3.jpg)
«Від імені крайової представницької влади вітаю на благословенній путильській землі вас, шановні краяни, а разом з вами і поважних гостей з різних куточків України, які приїхали почути величний голос полонинських трембіт та стати учасниками сьогоднішнього святкового дійства – традиційного фестивалю буковинського вівчарства. Бажаю усім вам, дорогі друзі, приємних вражень, ну а винуватцям свята – звитяжним вівчарям – гарного літування, щедрих набутків, усяких гараздів та Божої ласки. Нехай тепло полонинської ватри повсякчас гуртує вірних друзів», – відзначив Іван Мунтян.