Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Держвиконавці та митники приховали конфіскату на мільйон гривень

Корупціонери "списали" конфіскат, проте залишили його собі
Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрили факти корупції у працівників державної виконавчої служби та фіскальної служби Буковини.

Конфіскований товар, який підлягав утилізації, зберігався на складах митниці для подальшої реалізації. Хоча за документами продукція була знищена. Протягом травня-червня 2016 року посадовці підробили документи про утилізацію конфіскованих тютюнових виробів, які тримали на складах митниці на пункті пропуску.

Замість того, щоб доставити конфісковані цигарки та продукти харчування до Києва для утилізації, їх повернули на склади до Чернівців для подальшої реалізації особам, які займаються контрабандою. На підтвердження, Державна виконавча служби отримала документи про нібито утилізацію зазначених конфіскованих товарів.

Проте 2 червня, близько десятої години вечора, працівники УЗЕ спільно з патрульною поліцією затримали три автомобіля, у яких правоохоронці вилучили 125 тисяч пачок цигарок, продукти харчування та алкогольні напої. Загальна сума вилученої продукції  становить понад один мільйон гривень.
Держвиконавці та митники приховали конфіскату на мільйон гривень
Держвиконавці та митники приховали конфіскату на мільйон гривень
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Департамент захисту економіки Національної поліції України

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж