Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях - конкурс на посаду директора парку «Жовтневий»


Також у міській раді пропонують посади директорів музичних шкіл і закладів дозвілля
Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.04.2016 р. № 215/7 у міськраді проводять конкурс на заміщення вакантних посад.
 • директора комунального підприємства "Парк "Жовтневий”;
 • директора Центру дозвілля дітей та юнацтва парку імені Ю.Федьковича;
 • директора Центру культури "Вернісаж”;
 • директора клубу мікрорайону "Рогізна”;
 • директора комунальної бюджетної установи «Будинок культури творчої молоді «Автограф» м. Чернівців»;
 • директора Центрального Палацу культури м. Чернівці;
 • директора комунальної бюджетної установи «Будинок естетики та дозвілля м. Чернівців»;
 • директора комунальної бюджетної установи «Музична школа № 1 м. Чернівців»;
 • директора комунальної бюджетної установи «Музична школа № 2 м. Чернівців»;
 • директора комунальної бюджетної установи «Музична школа № 3 м. Чернівців»;
 • директора комунальної бюджетної установи «Музична школа № 4 м. Чернівців».
Відповідно до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів культури, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Чернівців встановлюються кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі; згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних”; автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційних листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми; Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.
Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси відділу з питань кадрової роботи Чернівецької міської ради (м. Чернівці, Центральна площа, 1, відділ з питань кадрової роботи, каб. 305, тел. 52-51-00; kadry2@rada.cv.ua) впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу (з 26 травня по 26 червня 2016 року). 

Детальніше читайте тут. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu