Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У парках і скверах Чернівців пропонують заборонити куріння

Місця для тютюнопаління хочуть облаштувати поза межами паркових зон
У парках і скверах Чернівців пропонують заборонити куріння. Відповідну петицію на сайті міської ради зареєструвала ГО "Твоя ініціатива". 
 
"З метою захисту інтересів жителів міста Чернівці, враховуючи скарги мещканців міста та з огляду на нагальну потребу уберегти чернівчан від пасивного куріння пропонуємо заборонити тютюнопаління в скверах та парках міста та запровадити відповідні матеріальні стягнення за порушення даного зобов'язання. Контроль за виконанням та вживання дієвих заходів в разі порушення пропонуємо покласти на уповноважених працівників Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області.
На нашу думку, парки і сквери - місця для відпочинку, духовного і фізичного оздоровлення, занять спортом і дозвіллям, а не території, які можна забруднювати тютюновим димом. Пропонуємо облаштувати місця для паління поза межами паркових зон, щоб уникнути конфлікту інтересів громадян, які ведуть здоровий спосіб життя та курців. Матеріальні стягнення за порушення встановлених зобов'язань інвестувати для благоустрою парків і скверів міста", - ідеться у тексті звернення.

До кінця збору підписів залишилось: 29 днів.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж