Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вперше у Чернівцях пройде екстремальний фестиваль мото- та автоспорту

На чернівчан чекає дрифт-шоу, мото-шоу, чемпіонати зі слалому, тюнінгу та автозвуку, виставка ретро-автомобілів, тюнінг-шоу, виступи DJ-їв
21 червня о 12.00 в Ратуші відбудеться презентація  Всеукраїнського фестивалю "CEPSA DRIVE FEST" та інших заходів, які проходитимуть у Чернівцях до Дня молоді.

Право першості на започаткування екстремального фестивалю мото- та автоспорту "CEPSA DRIVE FEST" отримало саме місто Чернівці. Це перший подібний фестиваль у нашому місті, під час якого на чернівчан чекають незабутні видовища у режимі нон-стоп: дрифт-шоу, мото-шоу, чемпіонати зі слалому, тюнінгу та автозвуку, виставка ретро-автомобілів, тюнінг-шоу, виступи DJ-їв, конкурси та вручення призів. Фестиваль є безкоштовним.

Спікерами прес-конференції будуть начальники відділу у справах сім'ї та молоді, управління з питань фізичної культури та спорту міської ради Світлана Скригунець та Дмитро Макаренко, а також організатори фестивалю - Ірина Радик, Євген Косов (компанія "TORNADO event group") та Віталій Саєвич (компанія CEPSA Україна).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж