Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» вийде з відпустки 23 червня

Президент клубу Гринюк розраховує на підтримку влади

Чернівецька «Буковина» розпочне підготовку до сезону – 2016/2017 23 червня. Про це повідомив спортивний директор ФСК «Буковина» Іван Павлюк. Наші гравці тренуватимуться у Чернівцях, а на 3-4 липня заплановано від’їзд гравців «Буковини» на навчально-тренувальний збір у Вижницю.

Щодо змін у «Буковині», то на сьогоднішній день команду залишив лише голкіпер Володимир Мельниченко, який минулого сезону провів за наш колектив 18 офіційних матчів. За словами президента ФСК «Буковина» Сергія Гринюка, вже є попередня домовленість щодо приходу в чернівецьку команду 4-5 кваліфікованих виконавців. 

Нині також триває пошуки нового головного тренера «Буковини». Президент чернівецького клубу Сергій Гринюк вже мав розмову з потенційними кандидатами на вакантну посаду. У футбольних колах обговорюють питання приїзду в Чернівці екс – гравця київського «Динамо» та національної збірної України, екс-тренера збірної України (U21) Сергія Ковальця, який побував на Буковині та поспілкувався з президентом чернівецького клубу. Однак, за словами Сергія Гринюка, питання щодо призначення Ковальця головним тренером «Буковини» наразі не обговорюється.

Зараз невідомо те, у який лізі гратиме наступного сезону – у першій чи другій. «Вже був момент, коли ми могли офіційно оформити підвищення у класі. Однак для цього треба було гарантувати виконання клубом фінансових вимог, які передбачені для цього дивізіону. А без відповідної владної підтримки я не взявся давати такі гарантії. Фінансових можливостей моїх і тих партнерів, які попередньо дали згоду надалі підтримувати «Буковину», для подібних гарантій недостатньо». 

Місцева влада каже, що все буде добре, однак такі запевнення не приймаються в якості гарантій для участі «Буковини» у першій лізі. Потрібні реальні справи – реальне бажання і реальні кроки. І влади, і партнерів», - зазначив президент ФСК «Буковина» Сергій Гринюк. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж