Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ціна квитків на потяги з Чернівців у літній період зросте на 7%

На період з 1 червня до 31 серпня ціна квитка зросте на 7% від базової вартості, однак уже у вересні квитки подешевшають
В прес-службі Укрзалізниці стверджують, що вартість квитків підвищується щороку на літній період через застосування коефіцієнту індексації.
 
– Кілька років тому ми перейшли на систему розрахунку вартості квитка залежно від періоду в році. Це звична європейська практика, – розповідає речниця "Львівської залізниці" Юлія Грабова. – Рік ми поділяємо на 13 періодів. На літній період, який складається з 92 днів (з 1 червня до 31 серпня), застосовується коефіцієнт індексації квитка 1,07, тобто фактично ціна зросте на 7% від базової вартості. Однак уже у вересні квитки подешевшають, адже коефіцієнт індексації становитиме – 1,02.
 
Отже, тепер вартість квитка з Чернівців до Львова у купейному вагоні коштує 170 гривень, раніше було – 140. З Чернівців до Києва у плацкартному вагоні квиток коштує 185 гривень, купе – 303 гривні. З Чернівців до Одеси – плацкарт коштує 190 гривень, купе – 370 гривень.
 
Окрім того, у прес-службі кажуть, що вартість квитків може змінюватися залежно від коефіцієнта індексації по днях тижня. Так, у понеділок, четвер та суботу діє базовий коефіцієнт – 1,0, у вівторок і середу ціна квитка знизиться на 10%, а а у п'ятницю і неділю – здорожчає на 10%. 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж