Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Начальника міської служби у справах дітей відсторонили від виконання службових обов'язків


Міська рада прийняла таке рішення через її "бездіяльність у справі виселення матері з двома неповнолітніми дітьми"
 
Нагадаємо, у свій час документи на квартиру переоформили без відома Марії Гумайло, яка тривалий час доглядала за своєю рідною тіткою – попередньою власницею. І тепер, нібито за заповітом, володаркою цього помешкання стала прихожанка церкви, в яку ходила покійна. Суд виселяє двох неповнолітніх дітей разом із матір’ю, мовляв, у їхнього батька є квартира, у яку вони зможуть переїхати. 
 
На виселенні була присутня і начальниця служби у справах дітей Інна Нікітенко, однак, за словами керівника ЧОБО «Майбутнє України» Марти Левченко, у цій ситуації вона нічим не допомогла – не з’являлася у суди для захисту прав неповнолітніх, не приходила поцікавитися, як справи у малечі. Тому замість служби, яка існує для захисту дітей, за них застипулися звичайні чернівчани.
 
Сьогодні під час прес-конференції заступник міського голови Олександр Паскар повідомив, що у міській раді створили комісію, яка проводе службове розслідування по цій справі, а начальника служби по справам дітей пані Нікітенко тимчасово відсторонено від виконання службових обов'язків.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно