Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На сесії облради розглянуть питання про надання добровольцям звання учасників бойових дій

Відповідне звернення депутати направлять керівництву держави
На сайті Чернівецької обласної ради з’явився зареєстрований проект рішення щодо визнання на території Чернівецької області бійців-добровольців учасниками бойових дій. Його ініціаторами стали депутати-свободівці.
 
Депутати підготували звернення до керівництва держави з клопотанням про визнання на всеукраїнському рівні бійців-добровольців учасниками бойових дій, а також осіб, які отримали поранення безпосередньо під час виконання бойових завдань, – інвалідами війни.
 
– Ми повинні поважати та забезпечити відповідними умовами тих, хто добровільно вирішив захищати державний спокій на Сході України. Особливо тих людей, хто одразу після тяжких подій Майдану у складі добровольчих батальйонів вирушив у вир бойових дій та протистояв російському агресору. Як стало відомо, Івано-Франківська обласна рада вже прийняла рішення щодо визнання учасниками бойових дій бійців-добровольців. Вважаю за необхідне прийняти таке рішення й на рівні Чернівецької області, – зазначає голова фракції ВО «Свобода» в обласній раді Віталій Мельничук.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж