Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Найдорожчими спеціальностями у ЧНУ є англійська мова та переклад


Фото: promin.cv.ua
Охочим стати журналістом доведеться викласти 11200 на рік, юристом – 16000 На офіційному сайті ЧНУ оприлюднили ціни на навчання для вступників 2016 року.
Найдорожче цього року вартує вступ на бакалаврат за спеціальностями «англійська мова та література» і «англійсько-український переклад» на факультеті іноземних мов – 17 тисяч гривень. При цьому німецько-український перегляд вартує 14,5 тисячі, французько-український – 13 тисяч гривень.

Охочим стати журналістом доведеться викласти 11200 на рік, юристом – 16000.
Педагогічні спеціальності вартують 10400 гривень, а вартість навчання на факультеті історії, політології та міжнародних відносин коливається від 9600 до 11600 гривень.
 
– Цього року вступники для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО) на денну форму (крім тих, що мають право вступати: тільки за результатами вступних іспитів у вузах; співбесідою; в межах встановлених квот) подають заяви лише в електронній формі, – розповів перший проректор ЧНУ Роман Петришин. – Усі решта (заочники, спеціалісти, магістри, молодші спеціалісти) подають тільки паперові заяви.

Вступники можуть подати до 15 заяв на 5 спеціальностей (спеціалізацій), на які передбачено вступ за держзамовленням на денну форму. Подання заяв на спеціальності (спеціалізації), де не передбачається державне замовлення, не обмежується.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно