Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях виявили 12 нелегалів з Росії

З них стягнуто на користь держави майже 24 тисячі гривень
Працівники Чернівецького міського відділу УДМС у Чернівецькій області в рамках операції «Кордон» виявили 39 порушень іноземцями міграційного законодавства. Спільно з правоохоронцями та працівниками Чернівецького прикордонного загону вони перевіряли місця ймовірного перебування іноземців – студентські гуртожитки, помешкання у приватному секторі, готелі, ринки, вокзали тощо.
 
Під час рейдів порушників міграційного законодавства виявили серед громадян Російської Федерації та Індії – 12 та 10 осіб відповідно, громадян Молдови – 4 особи, Румунії, Туреччини, Грузії, Азербайджану – по 2 особи, Єгипту, Узбекистану, Італії, Канади та Нігерії – по 1-й особі.
 
Вказаних осіб притягнуто до відповідальності за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України за ст. 203 КУпАП. З них стягнуто на користь держави майже 24 тисячі гривень. Відносно 19 іноземних громадян прийнято рішення про примусове повернення.

Також за невжиття заходів для забезпечення своєчасної реєстрації притягнуто до відповідальності за ст.205 КУпАП чотирьох громадян України, мешканців міста Чернівці.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Марина Мартинюк, головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС у Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж