Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Україні запустили перші камери для фіксації порушень


Фото: unian.ua
За 6 годин тестового режиму 3 камери «нарахували штрафів» на 3 мільйони гривень Зранку 4 липня у Києві та Одесі запустили пілотний проект роботи системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху.
Про це у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
За 6 годин тестового режиму всього на 3 камерах відеофіксації зафіксовано порушень на суму штрафів близько 3 млн грн, зазначив міністр.

«А якщо цих камер буде 5000?! Для того що б був порядок і комфорт на дорогах доведеться зайнятися самодисципліною – кожному з нас. Це один з кроків цивілізованості, який доведеться зробити», – наголосив Аваков.
Він зазначив, що вже зовсім скоро буде працювати не пілот – і будуть нараховуватися не умовні штрафи а реальні – без участі поліцейського.

На першому етапі роботи системи будуть використовуватися дані, отримані з камер, встановлених в місті Києві (1 камера – вул. О. Теліги, 61) і Одесі (2 камери – транспортна розв'язка «Конюшиновий міст»). Усього ж по всій країні після тестування будуть встановлені тисячі камер.

 
Як виглядатиме відеофіксація порушень?
Камера фіксує перевищення швидкості, після чого інформація передається в центр обробки даних Національної поліції. Отримана інформація обробляється оператором-поліцейським з використанням наявних баз даних МВС. В результаті обробки винесуть електронну адміністративну постанову, яку в подальшому скерують власнику транспортного засобу.
Власникам транспортних засобів з державною реєстрацією постанову відправлятимуть Укрпоштою. Щодо транспортних засобів з іноземною реєстрацією – Держприкордонслужбі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно