Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» зіграла контрольний матч із рівненським «Вересом»

Матч відбувся в Івано – Франківській області

У черговому контрольному матчі міжсезоння чернівецька «Буковина» протидіяла команді «Верес» (Рівне), яка наступного сезону також виступатиме у першій лізі. Матч відбувся у Калузькому районі Івано-Франківської області. На жаль, наші земляки у першому таймі пропустили чотири голи.У воротах «Буковини»  «розписалися» гравці, які у це міжсезоння поповнили склад рівненської команди. Голи на свій рахунок записали Сергій Герасимець (3 хвилина), Руслан Степанюк (23,32 хвилини) та Ігор Сікорський (28 хвилина). Підопічні Сергія Шищенка також мали шанси відзначитися у першому таймі. Зокрема, воротам суперника двічі загрожували потенційні новачки «Буковини». В одному з ігрових епізодів шкіряна куля влучила у поперечину воріт суперника.

У другому таймі можливості вразити ворота підопічних Володимира Мазяра мали Василь Палагнюк та Юрій Перін. Виконуючи штрафний Василь Палагнюк пробив вище воріт. Не зиіг засмутити екс – голкіпера «Буковини» Богдана Когута і Юрій Перін. Підсумок гри - 4:0 на користь команди з Рівного.

Після завершення гри з «Вересом» головний тренер «Буковини» Сергій Шищенко зазначив: «Для нас був неважливим результат матчу, бо ми робимо акцент на організацію гри. Зараз важливо те, що роблять гравці на футбольному полі. Діями та самовіддачею футболістів я задоволений. Зрозуміло, що результату немає. Ми пропустили чотири голи у першому таймі через неуважність. Зараз я не звертаю на це увагу, бо у нас є час на підготовку. Хлопці вже розуміють те, що я від них хочу.

Сьогодні був хороший контроль м’яча, переміщення на футбольному полі. Це мені сподобалося. Десь нам не вистачало агресивних атакувальних дій, однак це прийде. Найголовніше, що я бачу те, як футболісти діють, а також те, як ми організовуємо атаки. Ще раз кажу, що задоволений контролем м’яча. У нас не було футболу на кшталт «бій – біжи». Ми намагаємося контролювати м’яч, через пас виходити з оборони в атаку. У нас це виходить не завжди, однак я задоволений діями футболістів. Особливо у першому таймі щодо організації гри. У другій половині зустрічі не було такої організації, бо багато хлопці грали не на своїх позиціях. У нас немає по два футболіста на кожну позицію Ми планували, що футболісти гратимуть по тайму, а подальшому ми даватимемо виконавцям більше часу.

Найближчим часом громадськість дізнається прізвища тих гравців, яких ми підпишемо. Кістяк команди збережеться. Звісно, що перебуваємо у пошуку футболістів. Якщо нам не вдасться підсилитися, то нічого страшного у цьому не бачу. Я побачив у діях футболістів те, що хочу бачити. Найголовніше те, що хлопці розуміють мене.

Склад "Буковини":

Перший тайм: Носарєв, Луцюк, Найко, Темерівський, Осадчий, Кохман, Сивка, Раца + потенційні новачки.

Другий тайм: Філіпенко, Жовтюк, Перін, Шишигін, Батрак, Раца, Бойчук, Палагнюк + потенційні новачки.