Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Марина Тимофійчук вперше особисто презентувала кліп у Києві

«Я нап’юсь вина, як закінчиться війна» спершу презентували у Чернівцях
Співачка і волонтерка Марина Тимофійчук презентувала у Києві відеокліп на власну пісню «Я нап’юсь вина, як закінчиться війна», присвятивши його усім дівчатам та дружинам, які обов’язково повинні дочекатися своїх чоловіків. На столичний рівень особисто дівчина вийшла вперше – презентація одного з її попередніх кліпів «Герої повертаються додому», хоч і відбувалася в Києві, та без неї. Але це не єдине «вперше», яке стосується творчості Марини. У кліпі знявся лідер гурту «ТаРута» Євген Їжак Романенко, і це був перший кліп НЕ його гурту, в якому він знявся.
 
А розпочав презентацію речник Адміністрації Президента з питань АТО, військовий журналіст Андрій Лисенко – також вперше у ролі модератора.
Війна — війною, а любов залишається любов’ю, хочеться відчувати дотики й обійми коханих. На цю думку і на створення пісні мене наштовхнули розповіді подруги, яка чекала свого коханого з АТО, — каже Марина Тимофійчук про свій відеокліп.
Відео знімали у Карпатах у селі Сергії на Путильщині. Самі зйомки тривали упродовж одного дня – від раннього ранку до пізнього вечора, але перед тим кілька днів тривали пошуки наймальовничіших місць.
 
Кадри згори знімалися квадрокоптером.  Над зйомками працювали Іван Морараш та «Boroda Cinema», які й раніше співпрацювали з Мариною. Аранжування — Олександра Пришляка.
 
І Марина, і Євген Романенко висловили на презентації надію на те, що з вікон автомобілів молодих людей лунатимуть модні біти саме української пісні, а не лише закордонної.
«Буду надалі працювати над тим, щоб українська пісня була якісною, модною, з сучасними ритмами і елементами», — зазначила Марина. А нині завдання кліпу і пісні, яку присутні на презентації журналісти назвали хітом – потрапити в ротацію. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: versii.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж