Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«На Богдана Хмельницького поклали низькосортну дешеву плитку», – активіст

Аркадій Береза стверджує, що такою поверхнею буде некомфортно ходити 
На Богдана Хмельницького поклали найдешевшу низькосортну бруківку. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав мешканець цієї вулиці Аркадій Береза. 
 
Активіст поширив посилання на сайт виробника бруківки.
 
 
«Саме таку плитку закупили на Богдана Хмельницького! Оскільки в проекті не вказано точну характеристику каменю, будівельники закупили найпростішу, низькосортну і дешеву плитку! Практично всі заводи-виробники виробляють колоту бруківку з буту-кругляка, не роблячи попереднього розпилу на сляби. 
Мінусом даного виду продукції, звичайно ж, є її невисока якість. При виробництві з буту бруківка має погану геометрію сторін і великі відхилення від допусків (близько 20-30 мм). Такий бруківки може бути близько 50% із загальної маси. Так, якщо Ви замовляєте колоту гранітну бруківку 100х100х50, довжина її сторін може коливатися у одних виробників від 70 до 130 мм, у інших – від 80 до 120 мм. Це істотно позначається на рівності ряду. Будьте готові, що майстру-мулярові доведеться робити великі шви між рядами (2-3 см), щоб зберегти рядність. В подальшому це призведе до незручностей, оскільки по такій поверхні не комфортно ходити. Ціна такої колотої бруківки може бути нижчою, ніж колотої вищого сорту. Однак, якщо довести звичайну колоту бруківку до тієї кондиції, яку має колота вищого сорту – то ціна продукції, як мінімум, подвоїться. Сортувати звичайну колоту бруківку виробникам не вигідно: з огляду на вимоги щодо допуску ± 10 мм, половина продукції просто піде у брак», – ідеться у дописі.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж