Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рятувальники гасили умовну пожежу на Дністровській ГАЕС

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: cv.mns.gov.ua
На гідроелектростанції влаштували навчання 

Працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області та керівництво Дністровської гідроелектростанції провели тактико-спеціальні навчання на території станції у Новодністровську.
Рятувальники гасили умовну пожежу на Дністровській ГАЕС
Метою навчань було відпрацювати взаємодію пожежно-рятувальних підрозділів з черговим персоналом станції при гасінні умовної пожежі.
Рятувальники гасили умовну пожежу на Дністровській ГАЕС
Навчання поділили на 2 етапи. Під час першого учасникам показали найбільш небезпечні ділянки електростанції. Присутнім детально розповіли про роботу на кожній ділянці Дністровської гідроелектростанції та яку важливість при цьому займає дотримання правил безпеки.
Рятувальники гасили умовну пожежу на Дністровській ГАЕС
Під час практичної частини навчань відпрацьовували дії з ліквідації пожежі у кабельному відсіку. За задумом навчань, внаслідок короткого замкнення силового кабелю розпочалося горіння кабелів в одному з кабельних тунелів.

Загальна площа пожежі склала 80 кв. м.. Черговий персонал станції відразу повідомив про пожежу рятувальників. На місце події прибули вогнеборці Державного пожежно-рятувального поста міста Новодністровськ та професійно-пожежного поста № 2 села Василівка. Додатково на місце події були направлені пожежно-рятувальні підрозділи міст Чернівці, Сокиряни, Хотин, смт. Кельменці.
Рятувальники гасили умовну пожежу на Дністровській ГАЕС
Рятувальники спільно з персоналом станції провели евакуацію робітників у безпечне місце. Одночасно з цим, вогнеборці проводили роботи з ліквідації умовної пожежі. Для координації дій всіх учасників навчань було створено оперативний штаб. Спільними зусиллями умовна пожежа була ліквідована. Після цього, учасники провели засідання, під час якого підбили підсумки проведених навчань. Для проведення тактико-спеціальних навчань залучалося 11 одиниць техніки та 59 чоловік особового складу, з яких 4 одиниць техніки та 11 чоловік особового складу від Управління ДСНС. З поставленим завданням учасники навчань впорались.
Рятувальники гасили умовну пожежу на Дністровській ГАЕС
«Управління ДСНС у Чернівецькій області постійно проводить тактико-спеціальні навчання чи інші заходи для покращення готовності до реагування пожежно-рятувальних підрозділів. Підбиваючи підсумки навчань на Дністровській гідроелектростанції, можна сказати, що рятувальники Управління готові до ліквідації надзвичайних подій та ситуацій різного ступеня складності» – повідомив заступник начальника Управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Сергій Шмиголь.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно