Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчан запрошують подискутувати про громадські простори

Фото: times.cv.ua
Зустріч відбудеться 15 липня о 18.00
Лекція дослідника українських міст Григорія Мельничука «Урбаністика: перезавантаження міст» відбудеться 15 липня 2016 року о 18:00 в галереї Ратуші. На лекції можна буде довідатися, чому урбаністика стає актуальною та поширеною, дізнатися про приклади громадських проектів, які змінюють міста та подискутувати про створення міських просторів.
 
Григорій Мельничук розповість про те, які функції виконує міський простір, як інфраструктура міського простору впливає на розвиток суспільства, як київські проекти «Сквер Небесної сотні» та «Парк Наталка» перетворили занедбані території на сучасні публічні простори та об’єднали активних мешканців.
 
Під час зустрічі також можна буде почути, що думають чернівчани про громадські простори, які простори Чернівців вважають комфортними, яких просторів бракує місту, і хто повинен їх створювати. Детальну інформацію можна отримати за телефоном +38 050 132 03 62 або,написавши листа на tetiana.lebukhorska@bard.cv.ua – Тетяна Лебухорська. Захід відбудеться в рамках проекту «Спільний простір», який виконують ЧОГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» та «Rosa Collective» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Чернівецької міської ради

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж