Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Активіст Євромайдану в Чернівцях потрапив у ДТП


Фото: versii.cv.ua
Дмитро Чернишов перебуває у лікарні та потребує допомоги

Активіст Євромайдану у Чернівцях Дмитро Чернишов 13 липня потрапив у автомобільну аварію. Про це у соцмережі повідомив заступник голови Чернівецької облради Віталій Мельничук.
 
За словами посадовця, Дмитро саме завершував проводити поточний ремонт автомобіля та вкотре готувався на відновленій автомашині виїжджати на лінію фронту в розміщення своєї військової частини.

"Сьогодні, одразу ж після отримання інформації про те, що Дмитро Чернишов потрапив в автомобільну аварію, відвідав «Коменданта». Лікарі повідомляють, що стан самопочуття Дмитра Чернишова складний, отримав травми грудної клітини, легень та ребер. Потребує постійної кисневої підтримки. В процесі останніх 2 днів відчутна позитивна динаміка покращення самопочуття. Для реального відновлення здоров’я Дмитра Чернишова використовуються дороговартісні препарати та ліки", пише Віталій Мельничук.
 
Для підтримки лікування Дмитра Чернишова кошти можна перерахувати для дружини Дмитра на платіжну картку Приватбанку 5168 7555 1430 8978 – Чернишова Тетяна Володимирівна
скачать dle 10.5фильмы бесплатно