Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Епідеміологи не рекомендують чернівчанам купатися у Пруті


Тривають лабораторні дослідження води з місць масового відпочинку на території Чернівецької області 
З початку літнього сезону Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» досліджено 126 проб річкової води на фізико-хімічні та мікробіологічні показники, 107 проб на паразитологічні показники, 43 проби на вірусологічні показники та 9 проб води на збудники холери. 
Крім цього, досліджено 41 пробу грунту на фізико-хімічні та мікробіологічні показники, 56 проб на паразитологічні показники та 30 проб на вірусологічні показники. Відхилень від нормативів не виявлено.

За результатами лабораторних досліджень від 27.07.2016 року, три проби води з р.Прут в районі пляжу Чернівців не відповідало нормативам по мікробіологічних показниках. За фізико-хімічними показниками відхилень не виявлено.   
Незважаючи на те, що патогенних мікроорганізмів в воді з річки Прут не було виявлено, кількість лактозопозитивних кишкових паличок перевищувала норматив в  5-50 разів.
 
Враховуючи якість води в р.Прут наразі «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» купатись не рекомендує, особливо дітям. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: www.guchernses.gov.ua