Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До Чернівців звозять львівське сміття

Фото: 1080.plus
Депутати просять Олексія Каспрука прокоментувати ситуацію 
Львівське сміття уже декілька днів звозять на Чернівецьке сміттєзвалище. Про це стало відомо депутату міської ради Наталі Якимчук. Вона вважає, що подібне може суттєво погіршити екологію міста, адже у нас немає сміттєпереробного заводу.

«До мене, як до представника громади Чернівців, звернулись громадяни із проханням перевірити інформацію стосовно ввезення на Чернівецьке міське сміттєзвалище сміття із Львова. Ряд офіційних джерел підтвердили мені цю інформацію: сміття із міста Львів ввозиться на Чернівецьке сміттєзвалище вже протягом 2-3 днів!

Вважаю, що ввезення має бути негайно призупинене і ситуацію, яка склалася, мають прокоментувати відповідальні за це особи, а саме – Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та директор департаменту ЖКГ Сергій Погорений.
На сьогодні Чернівцях не має сміттєпереробного заводу. А саме сміттєзвалище має можливість забезпечувати потреби лише Чернівців, а не інших регіонів.

Вважаю, що на сесії міської ради, засідання якої триває сьогодні, дане питання має бути прокоментоване відповідальними особами. Постає питання: хто відповідатиме за збитки, що завдаються екології міста, і за екологічну катастрофу, яка може настати в місті в результаті ввезення великої кількості сміття із сусідніх регіонів?», – написала Наталя Якиимчук на своїй сторінці у соцмережі. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж