Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинцям, які пережили непрості часи ХХ століття, присвятили фотовиставку

У Чернівецькій обласній бібліотеці ім.Івасюка відкриють фотовиставку "Прості обличчя непростої історії"
10 серпня о 11.00 в Чернівецькій обласній бібліотеці ім.Івасюка в рамках роботи Відкритого університету для дорослих відбудеться відкриття фотовиставки "Прості обличчя непростої історії".
 
На виставці представлені фото невідомих широкому загалу людей, які пройшли через війни, реформи, політичні потрясіння минулого століття.
 
"Хіба не знаковим є життєвий шлях Елізабет Кіцак (Ютіш), 1907 року народження, яка народилася в Австро-Угорщині, вийшла заміж у Румунії, працювала в колгоспі в Радянському Союзі, а померла в Україні? Причому жодного разу п.Елізабет не виїжджала за межі свого рідного села Остриця. Або Петер Демант, відомий поціновувачам художнього слова як Вернон Кресс. Народився у Інсбруку (Австро-Угорщина) у 1918 році, навчався у Чернівцях. В роки Другої світової війни служив у румунській армії перекладачем, був репресований радянською владою і нею ж реабілітований. Є автором книги спогадів та біографічної повісті про Чернівці між двома світовими війнами «Моє перше життя», а також кількох романів", анонсують організатори.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж