Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Суд оштрафував начальника чернівецької патрульної поліції

Садгірський районний суд вирішив, що дії поліції щодо ненадання відеозаписів з нагрудних камер є неправомірними
Начальник патрульної поліції Чернівців Олег Йосипів сплатить 425 гривень штрафу за адміністративне правопорушення та ще 275 гривень судового збору. Таку інформацію оприлюднили в спільноті «Адвокат» у соцмережі.

Адвокат у справі свого підзахисного зробив запит у патрульну поліцію з вимогою надати відеозаписи з нагрудних камер, однак у відповіді патрульних за підписом керівника Олега Йосипіва йому відмовили, мотивувавши це тим, що ця інформація стосується третіх осіб.

Садгірський районний суд м. Чернівці у постанові по справі №726/1101/16-п, вирішив, що такі дії поліції є неправомірними і суперечать ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що свідчить про свідоме ненадання інформації.

Суд визнав винним Олега Йосипіва у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого частиною 5 статті 212-3 КУПАП (Порушення права на інформацію та права на звернення). Але обираючи вид і міру адмінстягнення суд врахував особу порушника та його майновий стан, і призначив мінімальний штраф передбачений цією частиною статті.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж