Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ЧНУ переміг на Конкурсі молодих вчених

Проект-переможець тепер фінансуватиметься з державного бюджету
79 наукових розробок молодих вчених, що перемогли у Конкурсі проектів молодих вчених, будуть фінансуватися за рахунок коштів державного бюджету. Для цього державою виділено 12 млн грн.

Серед проектів-переможців – і проект від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, його назва – «Поліфункціональні нітрогеновмісні гетероциклічні антиоксиданти як ефективні сповільнювачі процесів фотодеградації квантових точок в оптично активних матеріалах».

Конкурс проектів був оголошений за тематичними напрямами, що відповідають пріоритетам участі України у Рамкової програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». За час проведення конкурсу Міністерство отримало 439 проектів наукових робіт  молодих учених зі 114 вищих навчальних закладів та наукових установ.

Фінансування проектів переможців розпочнеться у цьому місяці -  на це вже зарезервовані кошти державного бюджету. Фінансуватимуться проекти високого та середнього рівнів із загальною кількістю балів 70 і вище. Таких проектів за результатами конкурсу – 79.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: прес-служба ЧНУ

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж