Фото: Патрульної поліції Чернівців
Пригода трапилася на вулиці Головній
Сьогодні, близько 4.00, на службу "102" надійшов виклик про те, що на вулиці Головній невідомий чоловік намагається проникнути в автомобіль."Патрульні, яки прибули за вказаною адресою, почали огляд прилеглої території. В одному з мікроавтобусів охоронці порядку помітили розбите скло. У салоні перебував чоловік, схожий на того, що вказав заявник, який намагався здійснити крадіжку. Як з'ясувалося, до приїзду патрульних чоловік вже встиг викрасти речі з автомобіля Daewoo Lanos, який був неподалік. На місце події викликали слідчо-оперативну групу", - повідомляє Патрульна поліція Чернівців у фейсбуку.
![Патрульні на гарячому затримали чоловіка, який хотів обікрасти автомобіль Патрульні на гарячому затримали чоловіка, який хотів обікрасти автомобіль](/uploads/posts/2016-08/medium/1471334697_14064152_1752235245049720_4341653064902080310_n.jpg)