Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька ОДА не готова виділяти гроші на ремонт доріг


Фото: acc.cv.ua
Через це область не візьме участь у програмі співфінансування ремонту, запропонованій урядом
 

Чернівецька область – серед низки українських регіонів, які сьогодні не готові до співфінансування ремонту автомобільних доріг. Про це повідомив глава Державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор») Євген Барах, передаєЦензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
 
До тепер тільки Донецька і Полтавська області знайшли всі необхідні кошти, а 10 областей не підтвердили свою готовність направляти 10% від вартості об’єкта.
 
«Ми проводили наради з губернаторами і надсилали листи всім керівникам облдержадміністрацій. На сьогодні повністю підтверджено фінансування тільки в Донецькій і Полтавській областях. Ще 12 регіонів частково підтвердили свою готовність. Але є і ті, хто досі взагалі не підтвердив наявність коштів для співфінансування ремонту доріг», – зазначив Барах.
 
Відповідь про готовність виділити кошти на відновлення доріг, зокрема, не дали керівники Волинської, Дніпропетровської, Луганської, Львівської, Рівненської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.
 
За словами Бараха, такий стан речей унеможливлює майже всі заплановані ремонтні роботи.
 
«Слід зазначити, що серед об’єктів, де повинен бути проведений ремонт, є три дороги, які входять в так званий список «10 найгірших доріг України»: зруйновані ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, М-15 Одеса – Рені», – зазначив глава «Укравтодору».
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно