Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» перемогла вдома «Гірник-Спорт»

Наша команда вийшла на сьоме місце

У 7 турі першості України чернівецька «Буковина» приймала колектив «Гірник» (Горішні Плавні). Зрозуміло, що вболівальники нашого колективу очікували на перемогу чернівецьких футболістів у рідних стінах. Тим більше, що до матчу з «Гірником – Спортом» підопічні Сергія Шищенка цього сезону вдома ще не перемагали.

Щодо складу «Буковини» у матчі з представниками Полтавської області, то у заявці на гру не було голкіпера Ігоря Філіпенка, який, на жаль, зазнав травми. Місце у воротах зайняв Сергій Чернобай, а у запасі перебував 17-річний голкіпер Богдан Карпюк, якого цього тижня заявили за «Буковину».

Уже на 3 хвилині зустрічі був небезпечний навіс на ворота суперника, однак голкіпер гостей Антон Ситников вдало зіграв на виході. На 16 хвилині гри Максим Марусич увійшов у штрафний майданчик нашої команди та зробив простріл. На щастя, вдало зіграв голкіпер нашої команди Сергій Чернобай. Через 10 хвилин подачу у штрафний майданчик суперника зробив Тарас Сивка. Однак ніхто на подачу Тараса не відгукнувся. Згодом небезпечно пробивав по «рамці» «Буковини» новачок гостей Вадим Яворський, який у ворота не влучив.

А на 31 хвилині гості залишилися у меншості. Олександр Пернацький порушив правила проти Євгена Немтінова, який виходив на «побачення» з Антоном Ситниковим. Захисник суперника побачив перед собою «червоне світло». Штрафний виконував Дмитро Скоблов, однак Антон Ситников зреагував на «постріл» нашого гравця. Через 7 хвилин пробивав головою Тарас Сивка. На жаль, знову не влучно.

У дебюті другого тайму на ударну позицію виходив Максим Марусич, який у ворота не влучив. На 56 хвилині гри на вістрі атаки опинився Сергій Раца, який, на жаль, у «рамку» не потрапив. Не зміг влучити у ворота суперника і Дмитро Скоблов. А на 65 хвилині зустрічі підопічні Ігоря Жабченка мали, напевно, найреальніший шанс «розписатися» у воротах Сергія Чернобая. На «побачення» з нашим голкіпером вийшов екс-гравець «Буковини» Олексій Моїсеєнко, однак Сергій Чернобай виграв дуель у суперника. Через дві хвилини захисник «Буковини» Ігор Носарєв відібрав м’яча у Вадима Яворського та одразу пробив по «рамці» суперника.  На «постріл» Ігоря зреагував Антон Ситников. Згодом не зміг влучити у ворота «Гірника – Спорту» Роман Дацюк, який щойно вийшов на заміну.

На 79 хвилині гри м’яч таки опинився у воротах гостей. Після подачі кутового шкіряну кулю у власні ворота зрізав Роман Воробей. А за дві хвилини до завершення основного часу другого тайму на «побачення» з Антоном Ситниковим вийшов новачок «Буковини» Владислав Бугай. Голкіпер гостей збив нашого гравця, а рефері зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті виконував Роман Дацюк, який не зміг переграти Антона Ситникова, однак повторним «пострілом» наш гравець вразив ворота «Гірника – Спорту». Вже у доданий арбітром час на ударну позицію виходив капітан «Буковини» Олександр Темерівський, який, на жаль, вразити ворота не зміг.

«Буковина» перемогла з рахунком 2:0 та піднялася на сьому сходинку турнірної таблиці першої ліги
.

«Буковина» (Чернівці) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 2:0 (0:0)

3 вересня 2016 р. Чернівці. КСОП «Буковина». 2611 глядачів.

Арбітр – Бондаренко (Одеса), асистенти арбітра – Журибіда (Луцьк), Дебенко (Івано-Франківськ), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Зань (Львів).

«Буковина»: Чернобай, Носарєв, Тєрєхов, Темерівський, Перін (Бугай, 56), Немтінов (Шишигін, 90+1), Скоблов, Сніжко, Раца (Дацюк, 68), Бойчук, Сивка. Запасні: Карпюк, Луцюк, Найко, Дорош. Головний тренер – Сергій Шищенко.

«Гірник – Спорт»: Ситников, Гаращенков, Гарбар, Пернацький, Моїсеєнко, Бобак, Ченбай, Марусич (Воробей, 73; Осадчий, 82), Корольков, Яворський, Кірієнко (Іванов, 59). Головний тренер – Ігор Жабченко.

Голи: Воробей (79, автогол), Дацюк (89).

Незабитий пенальті: Дацюк (89).

Попередження: Гаращенков (41), Моїсеєнко (50), Ченбай (58), Бобак (64), Ситников (88), Яворський (90).

Вилучення: Пернацький (31, фол останньої надії).

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

купити квартиру Чернівці

00:28
Буковинські каратисти вибороли першість на всеукраїнських змаганнях
ВІДЕО
23:45
Незаконний обіг наркотиків: суд арештував чернівчанина за вчинення наркозлочинів
ВІДЕО
23:11
На Буковині в останню дорогу провели захисників
ВІДЕО
22:52
Скандальна гімназія №5 отримала нову директорку, яка поки не звільнятиме педагогів
ВІДЕО
22:25
Евакуювали 4-х людей: у Чернівцях горів житловий будинок
ВІДЕО
21:26
На проспекті Незалежності у Чернівцях горить столова "Каша з Маслом"
ВІДЕО
20:10
Чи діятиме комендантська година у Великодню ніч на Буковині: рішення Ради оборони області