Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

10% викладачів БДФЕУ не потрапили на роботу у ЧНУ

Фото: promin.cv.ua
Процес реорганізації вишу триває
Приєднання Буковинського державного фінансово-економічного університету до Чернівецького національного університету є надзвичайно складним завданням. Про це заявив ректор Степан Мельничук у своїй промові під час зборів професорсько-викладацького складу ЧНУ.

Він, зокрема, повідомив, що наразі в. о. ректора БДЕФУ призначено Максима Марича, а над процесом приєднання працює спеціальна комісія.
– У результаті аналізу спеціальностей, які були в БДФЕУ, після тривалих дискусій рішенням Вченої ради університету за поданням комісії по реорганізації в структурі ЧНУ створено навий факультет Фінансів підприємництва  та обліку, до складу якого ввійшли економічні кафедри БДФЕУ. Кафедри юристів, які утворювали окремий факультет в БДФЕУ, реструктурувалися і ввійшли в склад нашого юридичного факультету. Кафедра комп’ютерних наук – в склад Інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук, кафедра соціальної роботи  ввійшла до складу факультету педагогіки, психології і соціальної роботи. Крім названий спеціальностей там були ще туристи і документознавці, але їх небагато і вони просто влилися у наші відповідні кафедри, – заявив Степан Мельничук.
 
Він також повідомив, що приблизно 10% викладачів БДФЕУ не потрапили до ЧНУ.  Правда, частина із тих, хто працював в університеті зараховані в коледж, частина зарахована на неповні ставки.
– Ми намагалися максимально пом’якшити ситуацію, в тому числі і в кадрових питаннях. Як того вимагає законодавство, ми оголосимо конкурс на штатні посади, відповідно до законодавства оберемо людей на посади і вирішимо однозначно за результатами голосування це питання, – пообіцяв ректор. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж