Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Соборній площі навчать надавати невідкладну допомогу

Фото: cv.changeua.com
Майстер-класи проведуть працівники екстреної медичної допомоги та Червоного Хреста
Як повідомив директор обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв, з нагоди Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги у суботу, 10 вересня, з 10-ї до 13-ї години на Соборній площі працівники Центру ЕМД та обласного відділення Товариства Червоного Хреста проведуть для охочих навчання й майстер-класи.
 
Чернівчан будуть вчити зупиняти кровотечу, іммобілізувати перелом, розкажуть і покажуть, що робити при втраті свідомості, навчать проводити серцеву реанімацію, штучну вентиляцію легень тощо.

- Всі знають, що у критичних ситуаціях відлік життя людини йде на хвилини і залежить від своєчасності надання їй першої медичної допомоги. Всі це знають, однак не всі вміють робити необхідне. Якщо у Польщі, приміром, надавати долікарську допомогу вміє кожен третій, то у Чернівцях – тільки кожен десятий. А чим це може обернутися, проілюструю на двох прикладах із нашої практики. Завдяки тому, що старшокласник однієї зі шкіл не ловив гав на заняттях з надання першої медичної допомоги, коли у його бабусі настала клінічна смерть, до приїзду "швидкої" він разом із батькми зумів правильно проводити їй підтримку життя. А ось коли під час застілля компанії молодих людей в одного з них раптово зупинилося серце, через те, що жоден не знав, як діяти у подібній ситуації, не вмів проводити штучну вентиляцію легень і закритий масаж серця, врятувати постраждалого не вдалося, - коментує заступник директора Центру ЕМД Сергій Паушак.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж