Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Бурбаку знадобилося приміщення для офісу у центрі Чернівців

Фото: promin.cv.ua
Витрати на оренду, меблі і навіть Інтернет змушена взяти на себе громада
На найближчому засіданні виконком Чернівецької міської ради має розглянути питання про виділення приміщення на вулиці Г. Сковороди під офіс депутату від «Народного фронту» Максиму Бурбаку. Про це на своїй сторінці у соцмережі пише політолог Михайло Шморгун.

«На найближчому виконкомі Чернівецької ради «любі друзі» просять виділити Максиму Юрійовичу офіс на 216 квадратів «для його фронтової роботи».
Щоб Ви розуміли, місто окрім безоплатної оренди приміщення має додатково оплатити також всі інші витрати – облаштувати меблями, Інтернет і т.д.
Зараз членів виконкому будуть грубо «нагинати», щоб більше двох років утримувати чергового політичного іждєвєнца...
І я так розумію, що всі, хто не проголосують за цей шкурник, автоматично стануть Агентами Кремля...», – пише Михайло Шморгун.
 
Політолог також нагадує, що Максим Бурбак – депутат від округу №204, куди входять Заставнівський, Кельменецький, Хотинський і Сокирянський райони. Однак чималий офіс для чогось знадобився йому у самому центрі Чернівців. Вочевидь, саме сюди найбільш зручно буде доїжджати на прийом до народного обранця бабусям із Сокирян, іронізує Михайло Шморгун.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж