Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Протягом вихідних у воді виявили тіла двох буковинців


Фото: Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Один із загиблих відпочивав у неділю з компанією друзів

У неділю, 11 вересня, в с. Вартиківці Кельменецького району на березі місцевого ставка відпочивала група людей. Один із чоловіків вирішив скупатися та зайшов у воду. Відпливши від берега на відстань близько 15 метрів, він зник під водою. Люди, що були на березі, кинулися на допомогу та врятувати життя 48-річному чоловіку їм не вдалося, тіло підняли на поверхню місцеві жителі. Наразі труп потопельника направили на судово-медичну експертизу м. Чернівці для встановлення остаточних причин смерті, повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області.

10 вересня в м. Чернівцях неподалік вул. Донбасівської рибалки в р. Прут виявили тіло чоловіка, віком 40-50 років без ознак життя. Тіло людини підняли на берег працівники Чернівецької міської рятувальної станції на воді. Потопельника також направили на судово-медичну експертизу Чернівців для встановлення причин смерті.

З початку року на території Чернівецької області внаслідок необережного поводження на воді передчасно обірвалося життя 24 людей, з них 1 дитини.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно