Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Минулої ночі у Чернівцях спіймали чотирьох п'яних водіїв


Фото: Патрульної поліції Чернівців
На порушників склали відповідні протоколи Близько 22-ї год патрульні помітили Mercedes-Benz, в якого не горіла підсвітка номерного знаку. У водія були явні ознаки сп'яніння.
"Алкотестер показав 2,61 проміле, що у 13 перевищило допустиму норму. Також у чоловіка не було страхового полісу. На водія склали протокол за ст.130 КУпАП (керування автомобілем в стані сп'яніння) та винесли постанову за ч.1 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом без відповідних документів). Близько 1- ї год інспектори помітили Volkswagen, водій якого порушив правила зупинки транспортного засобу. Після того, як чоловік перепаркував автомобіль, патрульні підійшли до нього, щоб перевірити документи. У громадянина були явні ознаки сп'яніння. Результат виявився позитивним - чоловік керував автомобілем в стані наркотичного сп'яніння. На громадянина склали протокол за ст.130 КУпАП (керування автомобілем в стані сп'яніння)", - повідомляє Патрульна поліція Чернівців у фейсбуку. 
 
Ще одного порушника патрульні виявили близько 3-ї год - ВАЗ рухався без підсвітки державного номерного знаку. Під час спілкування з інспекторами чоловік нервував та неадекватно оцінював обстановку. Медична експертиза підтвердила, що водій перебуває у стані наркотичного сп'яніння.
Патрульні склали протокол за ст.130 (керування автомобілем в стані сп'яніння).
 
"Близько 4-ї год охоронці порядку виявили Mazda, у якого не працював габаритний ліхтар. Під час спілкування з водієм з'ясувалось, що у нього відсутнє водійське посвідчення. У чоловіка були явні ознаки сп'яніння. На громадянина склали протокол за ст.130 КУпАП (керування автомобілем в стані сп'яніння) та винесли постанову за ч.2 ст.126 КУпАП (керування транспортним засобом без відповідних документів.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно