Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанин намагався провезти контрабандні цигарки у запасному колесі


Фото: Прес-служби Чернівецького прикордонного загону
А через 42 пачки сигарет румун позбувся вантажівки

За минулу добу в пункті пропуску «Порубне» прикордонниками спільно із митниками було припинено дві спроби незаконної переправи тютюнових виробів до сусідньої Румунії.

Так, учора вранці на виїзд з України прибув легковий автомобіль «BMW», за кермом якого був 53-річний мешканець Чернівців. У правоохоронців виникла підозра щодо можливого перевезення даним автотранспортом заборонених товарів. Було ініційовано проведення поглибленого огляду автомобіля, під час якого виявлено 158 пачок цигарок марки «ROTHMANS».
Чернівчанин намагався провезти контрабандні цигарки у запасному колесі
Куриво «горе-бізнесмен» ретельно заховав у запасному колесі свого автомобіля. На чоловіка було складено протокол про порушення митних правил та вилучено сигарети і запасне колесо.
Чернівчанин намагався провезти контрабандні цигарки у запасному колесі
А кількома годинами пізніше в тому ж пункті пропуску «Порубне» 46-річний громадянин Румунії також спробував приховано перевезти через кордон тютюнові вироби, які ретельно заховав у порожнині верхньої передньої панелі салону кабіни вантажного автомобіля «IVECO». Проте його задум не вдався і працівниками пункту пропуску було вилучено 42 пачки сигарет різних марок. Через цю спробу приховано перевезти куриво через кордон, у чоловіка встановленим порядком було вилучено і сигарети, і його вантажівку, яку було оцінено у 400 тисяч гривень, повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно