Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях досі немає Кризового центру для дітей та сімей


Фото: Марти Левченко
Марта Левченко просить виділити приміщення для створення такого центру
У Чернівцях досі немає Кризового центру для дітей та сімей, центру який працюватиме цілодобово, без вихідних. Центру який буде готовий прихистити дітей та їх матерів які потрапили у важкі життєві обставини, не залежно від віку дітей, наявності довідок чи приписки , чи інших бюрократичних проблем! З проханням виділити приміщення для створення такого центру звернулася до міського голови благодійниця Марта Левченко.

"Майбутнє України" і я особисто, Марта Левченко, подали листа із проханням виділення приміщення для створення даного центру до Голови Чернівецької міської ради, все, що нам необхідно - це приміщення площею 200-300 кв. м. Все інше ми з допомогою небайдужих людей зробимо!, - ідеться у дописі. - Ми щоденно опікуємося подібними центрами по всій Україні, надаємо допомогу та підтримку, але в себе дома його досі нема! Ми не хочемо робити центр приналежний тільки до одного міста, наш центр прийматиме дітей з усіх куточків України, це буде центр наповнений добротою та любов'ю до дітей, без осуду до батьків та страшилок про відібрання дітей! 
Центр, за який я особисто відповідатиму своєю честю і сердцем. Центр який я виносила в своїх думках і виплаканий сльозами сотень дітей яких я бачила, центр який необхідний кожному цивілізованому суспільству, центр допомоги, підтримки та реабілітаціі дітей. Центр покликаний зменшити випадки попадання дітей в інтернати та притулки.
 
Прошу допомогти мені, можливо листами підтримки, можливо створенням петиції, залученням ЗМІ, можливо іншими методами. 
Знаю одне, ми маємо щось робити, щоб діти не були на вулицях та інтернатах, не голодували та не потерпали від насильства, маємо робити щось вже і негайно, в свому місті, навколо себе, щоб потім не було надто пізно! 0502436971 Марта Левченко...", - пише вона

скачать dle 10.5фильмы бесплатно