Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

20 лікарів Новоселицької ЦРЛ подали до суду через скорочення


Фото: medregion-nov.cv.ua
Щоб розібратися у ситуації, у районі створили спеціальну робочу групу
 
Процес приведення ліжкового фонду у відповідність із доведеними ще Кабміном Яценюка новими нормативами раз-по-раз вибухає в області скандалами. Це відбувається через те, що крім ліжок скорочують персонал, оскільки дотепер штати медичних установ були «прив’язані» до кількості ліжкомісць.
 
Один із найбільших конфліктів, пов’язаних зі скороченнями, розгорівся у центральній районній лікарні Новоселиці, де позбулися роботи близько шести десятків лікарів, медичних сестер і санітарок. Конфлікт тлів із літа, а запалав, коли майже 20 протизаконно звільнених, на їхню думку, працівників лікарні подали до суду. Щоб розібратися у ситуації, у районі створили спеціальну робочу групу, перевірку у лікарні провела Державна інспекція з праці, яка виявила низку порушень процедури вивільнення працівників. Їх оприлюднили на засіданні профільної комісії з питань охорони здоров’я районної ради за участю сторін конфлікту.
 
Як повідомив голова Новоселицької районної ради Дмитро Вакарюк, за пропозицією головного лікаря Новоселицької ЦРЛ було врешті вирішено повернутися до «нульового варіанту»: головний лікар скасовує всі  накази про оптимізацію і розпочинає її по-новому з повним дотриманням необхідної процедури. Відтак, як зазначив голова райради, скорочення ліжок і працівників лікарні у Новоселиці тепер фактично відбудеться вже у новому бюджетному році.
 
Як стало відомо «Чернівецькому променю» з власних джерел, вже вчора звільненим у зв’язку з оптимізацією медпрацівникам Новоселицької районної лікарні телефонували з її відділу кадрів і запрошували повернутися на роботу.        скачать dle 10.5фильмы бесплатно