Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати прокоментували ситуацію щодо збору підписів за кандидатуру Василя Максимюка


Секретарем чернівецької міської ради буде Василь Максимюк, депутат від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» – такої домовленості досягли депутати Про це, посилаючись на власні джерела, повідомило інформаційне агентство АСС.
 
«Міські обранці таки домовилися, і вже на найближчу сесію подадуть на розгляд депутатів та міського голови кандидатуру на посаду секретаря – Василя Максимюка», – ідеться у дописі. Однак, як виявилося, депутати або не володіють такою інформацією, або ж заперечують її.

Голова найбільшої фракції у Чернівецькій міській раді Рідне Місто Василь Продан відповів журналісту ЧП телефоном:
– Чи правда, що наступної сесії депутати будуть розглядати питання про призначення на посаду секретаря міської ради Василя Максимюка?
– Це можливо, якщо міський голова внесе таку кандидатуру. Тоді ми з депутатами будемо її розглядати.

– У разі внесення міським головою кандидатури Василя Максимюка, ви підтримаєте таку пропозицію?
– Особисто я буду «за». Знаю Василя Максимюка як досвідченого та ефективного депутата, він справді може бути достойним кандидатом на посаду секретаря.

–Це узгоджена позиція усієї фракції Рідного Міста? Усі депутати погодилися поставити підписи за кандидатуру Василя Сидоровича?
– До нашої фракції ще ніхто за підписами не звертався. Особисто я підтримаю. А щодо позиції фракції, то потрібно усім разом обговорити це питання. Якщо до нас звернуться, тоді це можна буде обговорити.
 
Також, ані депутат Андрій Ілюк, ані Віталій Гавриш, ані Михайло Яринич не підтвердили журналістам МБ, що за Василя Максимюка вже зібрано підписи. Про Максимюка-секретаря нічого не знають і у його рідній фракції «Солідарність». 
 «Таке вперше чую. Це питання не обговорювалося ані на фракції, ані публічно. Тим паче, мав би готуватися якийсь лист», – заявив Андрій Романчишин.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно