Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У озері, що у парку «Жовтневий», виявили підвищений вміст аміаку

Фото: acc.cv.ua
Однак що саме стало причиною масової загибелі риби, так і не встановили
Експерти досліджували причину масової загибелі риб у озерах, що у парку «Жовтневому». До складу комісії входили працівники КП «Чернівціводоканал», Державної екологічної інспекції, Чернівцірибоохорони, Держпродспоживслужби та ветеринарів, аби зрозуміти, чому в озері у значній кількості загинули риби, зокрема 465 окунів та щука, повідомляє інформагентство АСС.

Лабораторні дослідження КП «Чернівціводоканалу» та Державної екологічної інспекції жодних порушень чи відхилень від показників не показали. Аналіз Держпродспоживслужби зафіксував незначне перебільшення від норми.
Відомо, що у воді виявили підвищену кількість аміаку та менший за норму вміст кисню. Остаточну причину явища не встановили. Зараз на ділянці посилений контроль. Ситуація стабільна.

Начальник управління надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи Володимир Самолюк розповів, що під час перевірки обстежували всю прилеглу до озера територію, включно з об’єктами господарювання. Жодних витоків не зафіксували.
Припускають, що причиною недостачі кисню стали жаркі погодні умови. Не відкидають і можливості одноразового каналізаційного витоку.

Після обстеження водойми працівники парку «Жовтневий» прибрали мертву рибу з поверхні озера.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж