Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях жінка серйозно травмувалася у маршрутці

Фото: ru.molbuk.ua
Родіка Бордюжан упала, бо водій різко загальмував  У Чернівцях жінка серйозно травмувалася у маршрутці. Інцидент трапився 14 жовтня у автобусі №12. Водій різко загальмував, через що Родіка Бордюжан не встигла схопитися за поручень, впала та вдарилася.
 
У маршрутці вона проїхала ще дві зупинки, вийти допомогли пасажири. Уже на вулиці жінка зрозуміла, що не може рухатися, подзвонила родичам, а ті викликали «швидку».
 
У лікарні виявилося – травми настільки серйозні, що потрібна операція.
– Хвору привезли у важкому стані, із низьким тиском, під час огляду ми виявили перелом тазу та внутрішню гематому, – розповідає хірург Лікарні швидкої медичної допомоги Анатолій Виноградський. – Нині її здоров’ю нічого не загрожує, однак іще три тижні належить провести у ліжку, аби загоївся таз.
 
Заступник голови Асоціації перевізників Чернівців Микола Альбота пояснює, – саме через такі випадки під час руху дуже важливо триматися за поручні.
– На дорозі може трапитися усяке, водій і справді різко натиснув на гальма, а салон був напівпорожнім, от жінка і впала. Шофер пропонував їй викликати «швидку», але вона відмовилася. Ми частково допомогли потерпілій оплатити лікування, претензій до перевізника вона не має, – пояснив Микола Альбота.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж