Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через масову вирубку лісу руйнується село на Буковині

Мешканців села Драчинці Кіцманського району кажуть, що через вирубки у селі зникає вода, руйнується дорога та ландшафт села
Журналісти "Фактів тижня" разом з чернівецькими активістами зафіксували масові незаконні вирубки деревини на Буковині.
 
Мешканців села Драчинці Кіцманського району зізнались журналістам, що темпи вирубок уже позначились на житті селян.
 
– Вода пропадає, дорога руйнується, ланшафт села руйнується. Машини йдуть по 30 тон. Може бути 10-15 машин, – розповідають місцеві.
 
Активісти тепер розкопують з-під гілля пеньки червонокнижного дерева. На цю ділянку вони вже викликали і поліцію, і екологів – і тепер крадії лісу знищують докази.
 
Журналістам Фактів Тижня від місцевого активіста прийшло повідомлення – зі списком чотирьох румунських фірм, які цьогоріч найбільше закупляли українського лісу.

До жодної з фірм потрапити не вдалося. Журналістам або заважали знімати, або офіс фірми не знаходився за вказаною адресою.

Журналісти кілька разів намагалися зв’язатися із прес службою однієї з фірм "Пролісок" – але відповіді так і не отримали. Лише офіційно компанія щороку купує більше мільйона метрів кубічних українського лісу – ще майже мільйон – через підставні румунські фірми. Нині компанія пропонує найвищу ціну на деревину, але український ліс чомусь за документами туди іде за копійки.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж