Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанка Катя Свинарчук зніметься у кліпі MONATIKа

Відомий співак  сам обирав серед семи учасниць проекту «Супермодель по-українськи»


У проекті «Супермодель по-українськи» уже залишилося всього 7 учасниць. Серед кращих - і чернівчанка, 16-річна Катя Свинарчук. Цього разу, вперше за всі три сезони проекту, для красунь провели унікальний кастинг. Так, відомий співак MONATIK вирішив обрати серед дівчат головну героїню для зйомок свого нового кліпу на пісню «Улибаясь».

Кастинг для свого кліпу Дмитро Монатік проводив разом із експертом проекту Сонею Плакидюк.
 
Щоб пройти відбір, конкурсанткам довелося обіграти на камеру рядок з пісні MONATIK «Улибаясь». Композицію учасниці почули тільки на знімальному майданчику. А продумати свої рухи і поведінку їм потрібно було за текстом. Вже під час кастингу виявилося, що дівчата, котрі звикли до камер та знімальної групи, сильно нервували і метушилися перед співаком. Взяти себе в руки і не розплескати свої емоції змогли не всі дівчата. Однією із тих, хто добре впорався із завданням, була чернівчанка Катя Свинарчук.Чернівчанка Катя Свинарчук зніметься у кліпі MONATIKа
За словами Дмитра Монатіка, дівчина була природньою і щиро посміхалася, незважаючи на камери. Окрім цього, вона добре впоралася із образом, який мала передати в кліпі.  Саме вона й стане головною героїнею у новому відео на пісню «Улибаясь».
Чернівчанка Катя Свинарчук зніметься у кліпі MONATIKа
 
Відео можна переглянути тут. 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж