Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Вижниці відбудеться фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука

Фото: bukoda.gov.ua
Заявки на участь у фестивалі надіслали вже 30 учасників з різних регіонів України
З нагоди 65-річчя від дня народження співака, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Назарія Яремчука 3-6 листопада у Вижниці відбудеться відкритий фестиваль-конкурс виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас».
Станом на 25 жовтня заявки на участь у фестивалі надіслало вже 30 учасників з різних регіонів України. Прийом заявок триває до 01 листопада.
До участі у Фестивалі запрошуються виконавці української пісні (естрадна та сучасна авторська пісня), солісти, колективи малих форм до 6 осіб, без обмежень у віці.
Заявки на конкурс із зазначенням відомостей про учасника, пісенним репертуаром та контактним телефоном надсилати за електронною адресою: vncult@gmail.com. Довідки за телефоном: (03730) 23157, 21240. Термін подачі заявки на конкурс продовжено до 1 листопада 2016 року.
Журі фестивалю очолить народна артистка України, солістка вокального тріо «Золоті ключі» Валентина Ковальська. До складу журі запрошено заслужених артистів України, серед яких – Руслана Лоцман, Ірина Стиць, Василь Данилюк, Оксана Нікітюк, солістка Київської Національної філармонії України Тетяна Школьна.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться 3 листопада у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля.
Під час конкурсної програми звучатимуть пісні з репертуару Назарія Яремчука, українські естрадні пісні або авторські. Завершиться фестиваль-конкурс гала-концертом та нагородженням переможців 6 листопада у Вижниці.
Крім того, заплановано творчий кіномистецький вечір-спомин «Я любив вас усіх..!», відвідування музею-садиби імені Назарія Яремчука. Також учасники та гості фестивалю матимуть унікальну можливість здійснити екскурсію улюбленими стежками Назарія Яремчука.У Вижниці відбудеться фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж