Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Через поведінку Обшанського довелося перервати роботу сесії міськради


Чиновник облив депутата водою
Під час перерви на сесії міської ради начальнику інспекції з благоустрою Сергій Обшанський посперечався із депутатом Валерієм Казимировичем із фракції «Батьківщина» та облив його водою.

Сам Обшанський пояснив це так: «У нас була перепалка, депутат висловився нецензурно, я виказав своє ставлення до матюків, махнув рукою, от водичка і влилася на нього. Випадково».

Тим часом голова фракції партії «Батьківщина» Олександр Пуршага заявив, що поведінка Обшанського була неадекватною та неетичною.

– Вимагаємо від вас, пане голово, поставити на голосування питання про звільнення із займаної посади Сергія Обшанського. Або ми його звільняємо, або фракція «Батьківщина» не буде голосувати за жодне рішення у міській раді, – сказав Олександр Пуршага.
 
У результаті у роботі сесії оголошено перерву, під час якої у ситуації розбиралася регламентна комісія. 

Вона рекомендувала міському голові звільнити із займаної посади начальника інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради Сергія Обшанського у зв’язку із порушенням етики поведінки службовця.
 

– Вважаємо неприпустимим чиновнику у стінах міської ради зазіхати на честь і гідність депутата, – заявила голова регламентної комісії Юлія Сафтенко.

Пропозицію підтримали більшість депутатів міської ради. Самого Сергія Обшанського на засіданні комісії не було. 
 
На роботу Сергія Обшанського були скарги надходили і раніше. Так, депутат міської ради Андрій Брязкало повідомляв, що начальник інспекції з благоустрою разом із деякими ЗМІ поширюють про нього неправдиву інформацію.

Відомий буковинський бігун Іван Гешко поскаржився на те, що для міська влада так і не змогла прибрати парклет, який стояв мало не посеред траси, та заважав бігти учасникам нещодавніх змагань. Натомість чиновники досить швидко забрали плакати із зображенням українців-олімпійців, встановлені на Соборній площі під час заходу.

З проханням по допомогу через соцмережу звертався підприємець Сергій Романовський, який за власні кошти облаштував куточок відпочинку для чернівчан та туристів на площі Філармонії. За його словами, інспекція з благоустрою, яку очолює Сергій Обшанський, намагалася прибрати цю мальовничу місцину.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новину відредаговано red - 27-10-2016, 13:37