Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На ремонт Богдана Хмельницького необхідно ще 6,5 мільйона, – підрядник

Smart Travel Буковина

Фото: Аркадія Берези
У депутатів викликала підозру така велика сума  Депутати під час сесії міської ради обговорили ситуацію на вулиці Богдана Хмельницького. Представники МіськШепу – підрядної організації, яка виконує ремонт на вулиці – заявили, що для завершення робіт необхідно ще 6,5 мільйона гривень.
Цей факт викликав у депутатів чимало запитань, адже вулицю практично завершено.

– На Богдана Хмельницького залишилося викласти лише 300 метрів бруківки. Така робота не може коштувати 6 мільйонів гривень, – зазначив голова фракції «Рідне місто» Василь Продан.

Представники МіськШепу заявили, що чимало довелося переробляти за попереднім підрядником. Крім того, додаткові гроші потрібні, бо здорожчали будівельні матеріали, та й узагалі – наразі зроблено більше, ніж було оплачено.
Мешканець Богдана Хмельницького, активіст Аркадій Береза заявив – усі проблеми на вулиці через неправильне проектування інженерних мереж.

– Труби необхідно було ставити згідно рельєфу. Це означає, що у проекті було передбачено одну висоту, підрядники ж уклали дорожнє покриття нижче рельєфу. Фактично через це почалося руйнування неякісно укладених мереж, – пояснив Аркадій Береза. – Замовник робіт – департамент ЖКГ – не зауважив би це, якби не мешканці.

У результаті обговорення депутати вирішили, що варто детально вивчити, які саме роботи здійснили на Богдана Хмельницького, та скільки вони коштують. скачать dle 10.5фильмы бесплатно