Фото: Патрульної поліції Чернівців
ДТП сталася на вулиці Героїв Майдану
Уночі у Чернівцях сталася жахлива аварія. На вулиці Героїв Майдану автівка наїхала на електроопору. У результаті ДТП двоє людей загинули на місці події, ще один пасажир наразі у лікарні. Про це повідомили у Патрульній поліції Чернівців.![Жахлива аварія у Чернівцях - загинули двоє людей Жахлива аварія у Чернівцях - загинули двоє людей](/uploads/posts/2016-10/medium/1477726763_14885959_1255787621150274_1538997802_n.jpg)
![Жахлива аварія у Чернівцях - загинули двоє людей Жахлива аварія у Чернівцях - загинули двоє людей](/uploads/posts/2016-10/medium/1477726763_14885959_1255787621150274_1538997802_n.jpg)
"29.11.16 приблизно о 3.20 надійшло повідомлення про ДТП з потерпілими на вул. Героїв Майдану,115. Прибувши на місце, патрульні виявили а/м Nissan Tiida, що здійснив наїзд на електроопору. У результаті ДТП 2 людей загинули на місці (особи встановлюються, на вигляд хлопці приблизно 16-18 років).![Жахлива аварія у Чернівцях - загинули двоє людей Жахлива аварія у Чернівцях - загинули двоє людей](/uploads/posts/2016-10/medium/1477726707_14885898_1255785817817121_245006500_n.jpg)
![Жахлива аварія у Чернівцях - загинули двоє людей Жахлива аварія у Чернівцях - загинули двоє людей](/uploads/posts/2016-10/medium/1477726707_14885898_1255785817817121_245006500_n.jpg)
Ще один пасажир 2000 р.н. з політравмами доставлений до ЛШМД. На місце події прибули: швидка допомога, ДСНС, РЕМ, СОГ Шевченківського ВП, слідча група ГУНП, СМЕ. Тривають слідчі дії, частина вулиці Героїв Майдану повністю перекрита", - ідеться у повідомленні.